Strona główna PokerStars
Witamy w serwisie PokerStars School

Witamy Cię w serwisie PokerStars School!

Pokerowy serwis szkoleniowy PokerStars oferuje Ci wszystko, co potrzebne, by opanować grę w pokera i zacząć wygrywać. Poniżej znajdziesz krótki filmik, który wprowadzi Cię w najważniesze elementy naszej oferty.

Jak zacząć?
Żeby  móc w pełni korzystać z dobrodziejstw PokerStars School, najpierw trzeba założyć konto:
- Jeśli nie masz jeszcze konta na PokerStars, musisz zacząć od jego założenia. Sprawdź, jak to zrobić. To nic nie kosztuje!
- Jeśli masz już konto na PokerStars, otwórz główne okno programu do gry, koniecznie się ZALOGUJ, a następnie kliknij na ikonę SZKOŁA znajdującą się po prawej stronie. Później wybierz opcję: „Zarejestruj się". Dla bezpieczeństwa w obu serwisach będziesz korzystać z tego samego pseudonimu (ID Użytkownika), ale z osobnych haseł.

Co mamy do zaoferowania?
Nasza szkoła pokera kompleksowo przygotuje Cię do gry – czy interesuje Cię amatorska czy profesjonalna gra w pokera, poker online czy na żywo. Początkujący znajdą tu abc pokera: podstawy, zasady gry, kursy, lekcje, różne materiały edukacyjne, porady i wskazówki doświadczonych graczy. Teoria i praktyka usupełniają się w nas wzajemnie. Zaawansowani pokerzyści mogą tu uzupełniać wiedzę, pozanawać kolejne strategie gry, wypracować własny styl gry, wymieniać doświadczenia na forum. Choć wszystko w naszym serwisie jest darmowe, można u nas zdobyć realne środki na grę. Regularnie oferujemy Wam promocje z nagrodami pieniężnymi.

Poniżej znajdziesz wygodny wykaz naszej oferty opatrzony linkami i krótkimi opisami:

- Kursy i quizy. Nauka pokera od podstaw: reguły gry, ręce startowe, ranking układów, matematyka pokera, gry stolikowe, Sit & Go i turnieje oraz bardziej zaawansowane zagadnienia. Po opanowanu materiału można sprawdzać swoja wiedzę, rozwiazując quizy, za których zaliczenie czekają nagrody.

- Filmy pokerowe. Oferujemy archiwalne nagrania naszych szkoleń w trzech kategoriach: lekcje (materiały teoretyczne), szkolenia (oparte na analizach rozdań z wcześniejszych gier) i sesje (omawianie gry toczącej się na żywo). Tu znajdziesz też tłumaczenia szkoleń angielskich. Poznasz tu różne odmiany pokera, jak Texas Hold'em, Omaha, Stud czy poker dobierany (Draw).

- Promocje. Dzięki nam możesz jednocześnie poćwiczyć i zyskać dodatkowe pieniądze na grę lub inne nagrody.

- Liga. Sprawdź w praktyce zdobytą wiedzę i walcz o wysokie nagrody. Pula nagród w „PokerSchool Skill League" wynosi co miesiąc ponad $44.000.

- Forum. Tu możesz poznać innych pokerzystów, porozmawiać o pokerze i nie tylko, poprosić trenerów o analizę rozdania i włączyć się w życie pokerowej społeczności.

- Blogi. Poznaj historie innych graczy, dziel się swoimi doświadczeniami, sukcesami, planami, upadkami i wzlotami, prowadząc własny pokerowy blog.

Sprawdź, jak wygrywać w pokera!

X Informacje o plikach cookie

Żeby lepiej korzystało Ci się z naszej strony, na Twoim komputerze umieszczamy pliki cookie. Ustawienia tych plików możesz zmienić w dowolnym momencie. Jeśli tego nie zrobisz, uznamy, że wyrażasz zgodę na ich przechowywanie.